Powiększenia Foto

Wydruki artystyczne (Fine Art)

Specjalna ofertę kierujemy do galerii fotograficznych, artystów, firm dekoratorskich, biur projektowych i innych. Oferujemy wydruki artystyczne w pront-artnietypowych formatach i nakładach. Dzięki naszym rozwiązaniom dostarczmy doskonałe wydruki na wysokogatunkowych podłożach w atrakcyjnych cenach.

.

Obrazy na płótnie (Canvas)

stanowią sedno nowoczesnego wystroju wnętrz. Drukowane w wysokiej jakości zdjęcia dają ogromny potencjał i pozwalają nadać każdemy pomieszczeniu indywidualny charakter. Do tego typu dekoracji można użyć portretu rodzinnego, ujęcia przyrody, pięknego detalu lub dowolnej panoramy. Liczy się pomysł i jakość wydruku,Obrazy drukujemy na grubym płótnie bawełnianym używając plotera pigmentowego, dzięki czemu wydruk jest bardzo wysokiej jakości. Obrazy naciągamy na sosnowe krosna malarskie, a każdy obraz ma standardowo zadrukowane boki

obraz-na-sciane

Technologia wydruków

Wszystkie nasze wydruki są wykonywane w technice pigmentowej. Jest to obecnie jedyna technika druku zapewniająca najwyższą jakość wydruków wymaganą na rynkach fotografii, sztuki, dekoracji wnętrz. Wydruki wykonujemy na drukarce Epson Stylus Pro 9900 w wysokiej rozdzielczości 2880 dpi z wykorzystaniem 11 oddzielnych atramentów pigmentowych Epson UltraChrome™ HDR co pozwala na poszerzenie gamy kolorów i zapewnia gładsze przejścia tonalne i gradacje. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych tuszy pigmentowych firmy Epson. Nasze wydruki to gwarancja jakości, powtarzalności i trwałości – nawet 200 lat.

epson